Regulamin Serwisu Internetowego 
PaletyMix.com

§1 Postanowienia Ogólne
 

 1. Serwis internetowy PaletyMix.com, zwany dalej "Serwisem", jest katalogiem produktów online, który prezentuje palety ze zwrotów konsumenckich.
 2. Serwis służy wyłącznie do zapoznania się z ofertą i nie umożliwia dokonywania zakupów za pośrednictwem platformy internetowej.
 3. Właścicielem Serwisu oraz administratorem danych osobowych jest F.H.U. STOCK HANDEL KONRAD MOCARSKI. z siedzibą w 05-092. LOMIANKI Ul. SZPITALNA 36 
   

§2 Prezentacja Oferty
 

 1. Wszystkie produkty prezentowane w Serwisie są przedmiotami używanymi, pochodzącymi ze zwrotów konsumenckich i mogą nosić ślady użytkowania.
 2. Prezentacja produktów ma charakter wyłącznie informacyjny.
 3. Ceny produktów podane w Serwisie mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

§3 Prawa Autorskie
 

 1. Serwis oraz wszystkie jego elementy, w tym opisy, zdjęcia produktów i elementy graficzne, są chronione prawem autorskim i przysługują F.H.U. STOCK HANDEL KONRAD MOCARSKI.
 2. Kopiowanie, rozpowszechnianie, czy też jakiekolwiek wykorzystanie treści bez zgody F.H.U. STOCK HANDEL KONRAD MOCARSKI. jest zabronione.

§4 Ograniczenie odpowiedzialności
 

 1. F.H.U. STOCK HANDEL KONRAD MOCARSKI. nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach produktów wynikające z niezależnych od Serwisu czynników.
 2. Serwis nie odpowiada za treść komentarzy i opinii publikowanych przez użytkowników.
 3. F.H.U. STOCK HANDEL KONRAD MOCARSKI. nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych w Serwisie.

§5 Zakup Palet
 

 1. Zakup palet jest możliwy wyłącznie bezpośrednio w siedzibie firmy F.H.U. STOCK HANDEL KONRAD MOCARSKI. po uprzednim zapoznaniu się z ich zawartością.
 2. Zainteresowani nabywcami zobowiązani są do umówienia wizyty w celu obejrzenia palet poprzez kontakt z obsługą Serwisu za pomocą podanych danych kontaktowych.
 3. F.H.U. STOCK HANDEL KONRAD MOCARSKI. zastrzega sobie prawo do odmowy sprzedaży bez podania przyczyny.

§6 Postanowienia Końcowe
 

 1. Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.
 2. Wszelkie zmiany regulaminu będą publikowane na stronie Serwisu i wchodzą w życie z dniem publikacji.
 3. W sprawach nieuregulowanych postanowieniami regulaminu stosuje się odpowiednie przepisy prawa polskiego.